Střešní boxy a nosiče

Pronájem střešních boxů
a nosičů kol

Jedete na dovolenou a nemáte kam dát lyže, kočár, kolo nebo jiná zavazadla? Máme pro Vás řešení. Vypůjčete si střešní box nebo nosič kol od nás. V naší půjčovně Vamak Jestřabí půjčujeme střešní boxy i nosiče kol různých druhů i velikostí.

Střešní boxy a nosiče kol

Rozdíly mezi příčníky a střešními nosiči:

Střešní nosiče se instalují přímo na střechu auta, ale příčníky pouze na podélné nosiče( hagusy). Pokud má Váš vůz na střeše podélné nosiče tzv.hagusy,pak Vám stačí koupit příčníky.V opačném případě musíte mít střešní nosič.

Bez příčníků se neobejdete,když budete chtít připevnit na střechu Vašeho vozu střešní box,nosič kol,nosič lyží atd. V současné době se příčníky na auto rozdělují podle velikosti, tvaru, materiálu, ale i nosnosti. Měli byste si tedy uvědomit, co a jak často budete v budoucnosti nejvíce převážet na střeše svého vozidla, jakou budou mít přepravované předměty hmotnost a podobně.

Cena již od 70 Kč / den

Nosiče kol THULE 3+1 na tažné zařízení
Jste příznivci aktivní dovolené a kolo nesmí zůstat doma?Půjčíme Vám nosič kol Thule na tažné zařízení Vašeho vozu.Na nosič lze bez problémů připevnit až 4 kola .

Nosič kol Thule EuroClassic G6 LED
Exkluzivní LED-světla s nadčasovým designem a vysokou viditelností. Unikátní důmyslné přezky s pevnými pásky k zajištění pneumatik. Nastavitelná páka snadno ovládaná jednou rukou při vyvinutí malé síly okamžitě zajistí vysokou stabilitu. Široký úhel odklopení nosiče i se 4 koly umožňuje plné otevření i velkých zadních dveří.

Cena již od 150 Kč / den

Při používání autoboxu se vyhnete přeplnění zavazadlového prostoru a přeprava například lyží bude hlavně bezpečná. Konstrukce je tvořena tak, aby kladla co nejmenší odpor vzduchu, nedojde tedy k znatelnému narušení aerodynamiky Vašeho vozu. Ta bude naopak mnohem lepší oproti případům, kdy je náklad přepravován pouze volně připevněný na střešních nosičích. S řádně upevněným a správně naloženým boxem můžete „upalovat" rychlostí až kolem 140km/h.

Výhody půjčení autoboxu:
- autobox Vám doma nezabírá místo
- komfortní cestování
- odborná montáž

Cena již od 100 Kč / den

Máte zájem o pronájem přívěsných vozíků nebo střešních boxů?

Martina Králíková +420 608 615 152